Back to the top
podziemia ardo

Zwiedzaj podziemia

TAJEMNICA, PASJONUJĄCE HISTORIE, ZASKAKUJĄCE PRZESTRZENIE PODZIEMI WROCŁAWIA I DOLNEGO ŚLĄSKA

Jako Spółka Arado, specjalizująca się w łączeniu historii z wyjątkową rozrywką, specjalnie dla naszych gości szukamy bram do świata niedostępnego na co dzień dla ludzkiego oka! Dzięki nam już dziś masz okazję zwiedzić niezwykłe podziemne przestrzenie znajdujące się pod tym, co jest nam najbardziej znajome. Elementy Podziemia Dolnego Śląska zagospodarowane przez nasze projekty, to fascynujące przestrzenie pełne zaskakujących tajemnic, zjawisk oraz przedmiotów. Czy zdecydujesz się przejść przez bramy do świata podziemi?

Jednym z podziemnych projektów Arado jest Galeria MovieGate, znajdująca się w schronie wybudowanym podczas II wojny światowej dla dygnitarzy NSDP. Bunkier skupia pomieszczenia pozwalające na zapewnienie podstawowych potrzeb dla aż 300 osób! Schron, usytuowany we Wrocławiu pod samą starówką, niepowtarzalnie łączy ożywioną historię z oryginalną w skali europejskiej rozrywką świata filmowego. To wyjątkowe miejsce łączące historię, film i naukę – niepowtarzalny mix wrażeń oraz doświadczeń od razu po wejściu w podziemia Placu Solnego!

Tuż po przekroczeniu tajemniczych drzwi w centrum Wrocławia,  wejdziesz do świata wyjątkowych kostiumów, rekwizytów i artefaktów pochodzących z największych produkcji prosto z Hollywood. Przestrzeń gromadzi przedmioty m.in. z filmów takich jak “Prestiż”, “Gwiezdne Wojny”, “Matrix” czy “Gladiator”. Wszystkie eksponaty, jakie posiada w swoich zbiorach galeria rekwizytów filmowych MovieGate, posiadają oryginalne certyfikaty  potwierdzające ich autentyczność. Dzięki nam poczujesz ducha magii sztuki kinematografii!

wroclaw atrakcje dla mlodziezy

Kompleks MovieGate to także duch historii oraz fascynacji nauką, które spotykają się w wyjątkowej formie! Podziemia Wrocławia opowiedzą Ci niezwykłe i ożywione historie o życiu z okresu II wojny światowej. Oryginalne wyposażenie schronu, a także jego wystrój, przeniosą Cię w czasie do świata idealnie dopasowanych mundurów oraz niebezpiecznej broni. Wszystko to jest wstępem do muzeum iluzji, w którym zobaczysz zjawiska fizyczne i chemiczne! Niepozorne  podziemia centrum Wrocławia to spektrum doświadczeń i rozrywek w zaskakującym wykonaniu i stylu!

ORYGINALNY SCHRON WOJENNY, “KOPALNIA” ARTEFAKTÓW PROSTO Z HOLLYWOOD’U I FASCYNUJĄCA MAGIA ILUZJI W JEDNYM. WSZYSTKO TO W SAMYM SERCU WROCŁAWIA

PUNKTY NA MAPIE DOLNEGO ŚLĄSKA KTÓRE MUSISZ ODWIEDZIĆ

Dolny Śląsk stanowi region doskonały do eksplorowania, dlatego nasze projekty powstały także w Kamiennej i Jeleniej Górze. Pierwszym przystankiem na mapie wyjątkowych podziemi Dolnego Śląska jest Zaginione Laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze, gdzie odkrywamy tajemnice nazistowskich Niemiec oraz popularyzujemy spotkania z historią w krainie podziemnych korytarzy oraz pomieszczeń. Nie czekaj i zobacz, co kryje się pod powierzchnią niepozornych ulic, jakie posiada Kamienna Góra.

atrakcje jelenia gora e1548144389381

Time Gates – Bramy Czasu to kolejny spektakularny projekt, jaki wyrósł spod skrzydeł Spółki Arado. Jelenia Góra jako jedyne miasto w całej Europie skrywa w swoich podziemiach wehikuł czasu, dzięki któremu odkryjesz największe  tajemnice fizyki oraz poznasz fascynujące historie z okresu II wojny światowej i nie tylko. W Podziemiach Jeleniej Góry skrywa się wiele tajemnic, które odkrywamy zapraszając wszystkich niezależnie od wieku. W Bramach Czasu “ukryliśmy” też największą w całej Polsce cewkę Tesli, która wywiera wrażenie nawet na najbardziej doświadczonym naukowcu.

Dzięki nam masz niepowtarzalną okazję przestąpić próg magicznych przejść w podziemiach Dolnego Śląska, w których czekają przygody prosto ze świata kina oraz iluzji! Razem ze Spółką Arado już dziś możesz zaplanować swój wyjątkowy weekend we Wrocławiu – czas odpoczynku, ale też wspaniałej rozrywki. Podziemia MovieGate to unikalny w skali europejskiej projekt, jaki przybliży każdemu realia hollywoodzkich produkcji i sprawi, że staną się one niemalże namacalne, a także przeniesie w czasie do lat 40 ubiegłego stulecia. Wszystkie nasze projekty stworzyliśmy z pasji do historii oraz jedynej w swoim rodzaju rozrywki.

Nie czekaj i zejdź razem z nami do krainy podziemnych tajemnic Dolnego Śląska!

Copyright © 2019 MovieGate | QUALITY FACTOR