Back to the top
podziemia ardo

Wrocław

JEDYNA TAKA PODZIEMNA WYCIECZKA ŁĄCZĄCA HISTORIĘ, WSPÓŁCZESNE KINO ORAZ MAGIĘ ILUZJI

Jednym z naszych czołowych projektów jest zagospodarowanie podziemi, jakie kryje pod sobą Plac Solny we Wrocławiu. Tajemniczy kompleks przy Rynku głównym to połączenie wyjątkowej rozrywki z oryginalną edukacją, doskonałe dla całej rodziny. Planowany weekend we Wrocławiu stanie się fascynującą przygodą po przekroczeniu progu galerii MovieGate.

SPACER PO FILMOWYM PLANIE - PROSTO Z HOLLYWOOD

Na terenie kompleksu MovieGate znajduje się wyjątkowa trasa prezentująca niemalże niemalże 100 eksponatów z największych produkcji filmowych, takich jak “Bękarty Wojny”, “James Bond”, czy też “Gwiezdne wojny”. Naszym zadaniem jest przybliżenie każdemu poprzez artefakty filmowe niezwykłego świata kinematografii, który w podziemiach wrocławskiego rynku stanowi zapowiedź przygody z laboratorium iluzji.

ZABAWA MAGIĄ ORAZ ILUZJĄ

Kolejnym punktem zwiedzania podziemi we Wrocławiu jest laboratorium, w którym proponujemy doświadczenia chemiczne dla dużych i małych. Dla odważnych proponujemy fascynujący, interaktywny pokaz Szalonego Naukowca, który zaprezentuje najciekawsze zjawiska chemiczne i fizyczne występujące w naturze. W naszej unikalnej przestrzeni proponujemy także ekspozycję historyczną. MovieGate to jedyna taka atrakcja na terenie Dolnego Śląska – podziemna przestrzeń edukacyjna, która prezentuje historię całego regionu, z którego wyrosła główna idea działalności spółki Arado Fabryka Historii.

atrakcje wokol wroclawia

Zainteresowała Cię nasza oferta?

atrakcje blisko wroclawia

SZLAKIEM 70-LETNIEJ HISTORII…

MovieGate mieści się w idealnie zachowanym prawdziwym schronie, eksploatowanym podczas drugiej wojny światowej – to tu możesz przekonać się jak wyglądały podziemne przestrzenie ukrywające ludność cywilną i wojskową. Zobacz oryginalne napisy oraz fluorescencyjność na ścianach w schronie pod Placem Solnym. MovieGate to również ekspozycja “ożywiająca” sceny prosto z życia w bunkrze podczas wojny.

NIE PRZEGAP - PRZYJDŹ i DOŚWIADCZAJ

Nasza kolekcja rekwizytów filmowych MovieGate, laboratorium oraz trasa wiedzy historycznej to wyjątkowa forma spędzenia czasu podczas wakacji we Wrocławiu lub wypadu na wrocławską starówkę. Zapraszamy wszystkich miłośników przygód edukacyjnych oraz sztuki kinematografii do przekroczenia bram niezwykłego świata historii, rozrywki oraz nauki w samym sercu Wrocławia.

atrakcje w wroclawiu

Copyright © 2019 MovieGate | QUALITY FACTOR