Back to the top
podziemia ardo

Pokazy naukowca

DLA WSZYSTKICH CIEKAWSKICH!

Podziemia Placu Solnego oprócz wspaniałej wystawy artefaktów filmowych oraz interesującej ścieżki historycznej zapraszają do pełnego naukowych tajemnic Laboratorium Szalonego Naukowca. W MovieGate możesz zobaczyć przegląd fascynujących zjawisk chemiczno-fizycznych, które pozwolą każdemu zrozumieć drobne sekrety natury!
Nie czekaj i zobacz, co dzieje się, gdy we wrocławskim bunkrze rozpoczyna się spektakularny pokaz Szalonego Naukowca!

Godziny POKAZÓW NAUKOWCA

poniedziałek-czwartek
11:00
13:00
15:00
17:00

piątek-niedziela
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00

atrakcje dzieci wroclaw

Nasz pokaz eksperymentów chemicznych to kilkadziesiąt minut show, podczas którego wszyscy ciekawscy odkryją m.in.:

  • czy ciekły azot naprawdę jest taki niebezpieczny
  • czym właściwie jest temperatura
  • wszechobecny dym, kolorowe płyny, wybuchy, czy też jak wyczarować własną chmurę oraz suchy deszcz

Jako fascynaci niekonwencjonalnych form edukacji, chcemy zaoferować wspaniałe oraz wartościowe atrakcje dla dzieci oraz dla całej rodziny w jedynej takiej przestrzeni w całym Wrocławiu!

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ DLA KAŻDEGO

Głównym atutem naszego Szalonego Naukowca jest rozwijanie ciekawej narracji oraz interakcja z publicznością dostosowana do wieku oraz charakteru gości. Celem pokazów edukacyjnych w MovieGate jest przekazanie każdemu w zaskakujący i niecodzienny sposób dużej dawki wiedzy. Wiemy, że nauka przez zabawę to wspaniała forma poznawania świata, dlatego nasz pokaz dedykujemy wszystkim ciekawskim – od 5 do 95 lat!
Pokaz doświadczeń chemicznych i fizycznych obejmuje zarówno oferta dla osób indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych – przedszkoli, szkół oraz wycieczek turystycznych! Tylko u nas możesz wcześniej zarezerwować pokaz i obejrzeć go w gronie swoich uczniów lub przyjaciół! Nasza sala laboratoryjna pomieści nawet kilkadziesiąt osób, dlatego nie bój się zabrać ze sobą pokaźną grupę ciekawych świata! Szalony Naukowiec znajdzie dla każdego wygodne miejsce!

sztuczka iluzjonisty

SZALONY POMYSŁ NA ZORGANIZOWANIE NIEZAPOMNIANYCH URODZIN

atrakcje weekend

Tylko u nas możesz zorganizować wspaniałe urodziny w laboratorium, podczas których jubilat i jego goście zjedzą tort w towarzystwie fiolek, menzurek oraz kolorowych płynów i spróbują azotowych chrupek. Nasza oferta urodzinowa to świetne rozwiązanie dla młodych fascynatów nauki i dla każdego, kto chce poznać tajniki chemii i fizyki!

Z nami możesz postawić na wyjątkowo skuteczną edukację połączoną ze świetną zabawą.

Nie czekaj i zobacz, co kryje się za drzwiami do laboratorium MovieGate!

Chcesz zorganizować pokaz dla grupy zorganizowanej? Skontaktuj się z nami!

Copyright © 2019 MovieGate | QUALITY FACTOR