Back to the top
podziemia ardo

Laboratorium iluzji

ŚWIAT ILUZJI W PODZIEMIACH

Pomiędzy sztuką filmową a magią istnieje bardzo cienka granica, dlatego postanowiliśmy pokazać naszym zwiedzającym, czym jest fascynująca iluzja oraz zjawiska z nią związane. Tylko u nas masz szansę zobaczyć ścieżkę iluzji optycznych umiejscowioną w poniemieckim bunkrze wybudowanym w samym centrum Wrocławia. Zestawienie fascynujących doświadczeń optyki z tajemniczą aurą schronu z okresu II wojny światowej to gwarancja wyjątkowego doświadczenia edukacyjnego! Nie czekaj i zobacz, jakie sekrety fizyki kryją za sobą drzwi do magicznego świata w podziemiach Placu Solnego na Rynku we Wrocławiu.

atrakcje dla dzieci we wroclawiu
ciekawe doswiadczenia chemiczne

MAGICZNE EKSPONATY

W MovieGate Wrocław poza artefaktami z planów filmowych, pamiątkami historycznymi oraz laboratorium naukowym znajdują się fascynujące eksponaty, które przybliżą każdemu zasady działania optyki. Tylko u nas masz okazję zajrzeć do niekończącej się studni bez dna oraz zamienić się w Supermana przeglądając się w lewitującym lustrze. Podziemia MovieGate to także miejsce, w którym znajduje się działająca Cewka Tesli. Dzięki niej dowiesz się, w jaki sposób powstawały uderzenia piorunów w Harrym Potterze i odkryjesz tajemnicę “burzliwych dźwięków”!

Nasza ścieżka po przystankach, na których znajdują się niezwykłe eksponaty opowiadające o iluzji optycznej, to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny! Chcemy, aby atrakcje we Wrocławiu były dostępne dla każdego, dlatego nasza przestrzeń edukacyjno-rozrywkowa jest dostosowana do potrzeb dużych i małych. Lustrzane zjawiska optyczne będą zabawnym doświadczeniem dla dorosłych, a fascynującym dla dzieci! Atrakcje we Wrocławiu dla całej rodziny to przede wszystkim podziemny kompleks MovieGate, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – 6 metrów po ziemią, niemalże 60 pomieszczeń zajmujących powierzchnię 536m2!

Wiemy, że skuteczna edukacja to taka, która wzbudza silne emocje i jest także doskonałą rozrywką. Z tego powodu cała podziemna przestrzeń MovieGate oferuje zwiedzającym świetną zabawę, która sprawi, że każdy zabierze ze sobą w postaci pamiątki garść niezwykłej wiedzy. Edukacja w MovieGate jest wspaniałym doświadczeniem, którego nie powstydziłyby się najlepsze szkoły.

Nie czekaj i zobacz iluzję w magicznych podziemiach Placu Solnego we Wrocławiu!

atrakcje wroclawia i okolic

Nie czekaj i sprawdź, co kryją za sobą wrota MovieGate!

Copyright © 2019 MovieGate | QUALITY FACTOR