Back to the top
podziemia ardo

Kolekcja filmowa

atrakcje w okolicach wroclawia

MAGIA FILMU W AUTENTYCZNEJ ODSŁONIE

Główną atrakcją w podziemiach Placu Solnego jest nasza jedyna taka w Europie kolekcja filmowa, która obejmuje wciąż powiększającą się liczbę eksponatów oznaczonych certyfikatami potwierdzającymi ich autentyczność.

Lata pracy i poszukiwań pozwoliły nam zgromadzić w jednym miejscu niezwykłe przedmioty, które gościły na planach największych produkcji filmowych.

Z PASJI DO WIELKOFORMATOWEJ KINEMATOGRAFII

MovieGate to fascynująca przygoda z idealnie dopracowanymi oryginałami elementów scenografii. W naszej kolekcji znajdują się rekwizyty takie jak autentyczny fragment Gwiazdy Śmierci z filmu “Star Wars IV: Nowa Nadzieja” czy samochód samego Jamesa Bonda! Galeria MovieGate oferuje bliskie spotkanie z ożywionym elementem scenografii prosto z krainy magii – pająkiem Aragogiem z drugiej części cyklu filmów o przygodach Harrego Pottera. Scenografia w MovieGate to przede wszystkim wyjątkowy duch oryginalnych koncepcji formalnych prosto z prawdziwych planów filmowych!

dla dzieci wroclaw atrakcje

Znajdź nas i zejdź 6 metrów pod ziemię, sprawdź co kryje galeria sztuki filmowej MovieGate!

Zobacz z bliska co miały na sobie najsławniejsze gwiazdy światowego kina!

ciekawe miejsca wroclaw

Nasza przestrzeń to pole dla świetnej zabawy nie tylko dla fanów sztuki filmowej czy zainteresowanych kostiumologią. Nasza kolekcja zachwyci wszystkich! To przede wszystkim oryginalne kostiumy filmowe, które miały na sobie największe gwiazdy światowego kina. Niezwykłe wzory, zaskakujące kompozycje estetyczne oraz wykorzystywane przez profesjonalnych kostiumografów materiały – to nie wszystko co opisuje eksponaty w MovieGate. Jeśli należysz do fanów Marvela, zmierz się z siłą, jaką emanuje oryginalna tarcza Kapitana Ameryki z 1990 roku.

Przekrocz próg naszego podziemia i poczuj się jak w rekwizytorni studio filmowego!

Nie zatrzymujemy się jednak na scenografii i kostiumach. Film to przede wszystkim rekwizyty budujące klimat danej produkcji. Galeria MovieGate proponuje wszystkim możliwość bezpośredniego zetknięcia się z niezwykłymi, prawdziwymi eksponatami, między innymi z filmu “Piła”. Podziemia centrum Wrocławia kryją kasety oraz magnetofon Jigsawa. Klimat grozy podkreśli obecność Ksenomorfa z filmu “Obcy” lub niebezpiecznie spoglądający wzrok popiersia Hellboya. Brawura prosto z filmów akcji – zobacz pojazd po niewiarygodnych przygodach samego Jamesa Bonda!

Nasza kolekcja jest sukcesywnie wzbogacana o nowe, oryginalne artefakty pozyskiwane specjalnie dla galerii MovieGate. Zapraszamy wszystkich przez cały rok.  Śledź na bieżąco nowości w MovieGate.

najciekawsze miejsca we wroclawiu

Nie czekaj i sprawdź, co kryją za sobą wrota MovieGate!

Copyright © 2019 MovieGate | QUALITY FACTOR