Back to the top
kamienna gora ardo

Jelenia Góra

FASCYNUJĄCA PODZIEMNA WYCIECZKA SKRYWAJĄCA PASJONUJĄCĄ HISTORIĘ ORAZ TAJEMNICE

Nasza fascynacja podziemnymi przestrzeniami mobilizuje nas do tworzenia nowych wyjątkowych projektów. Jednym z nich jest Time Gates – Bramy Czasu – kompleks korytarzy oraz pomieszczeń, które tajemniczo kryją się pod Wzgórzem Kościuszki w Jeleniej Górze. Dzięki nam masz okazję przejść przez wrota przenoszące każdego w czasie i przestrzeni. Zwiedzanie podziemia w Jeleniej Górze to wyjątkowa okazja do poznania bezkresnych tajemnic czasów wojny i nie tylko.

Przez wiele lat podziemia Jeleniej Góry były owiane zagadkową mgłą, o jakiej krążyły niezwykłe legendy. Początkowo miały służyć jako schron przeciwatomowy. Gdy jednak widmo zimnej wojny przestało nawiedzać Europę, ogromny bunkier zmienił się w nieużytek, a w latach 90 w klub z muzyką elektroniczną.

Po wielu latach, Spółka Arado postanowiła przekroczyć próg ogromnych drewnianych drzwi i nadać podziemiu Wzgórza Kościuszki nowe życie!

Dziś już wiemy, że tajemnicza przestrzeń centrum nauki i historii Time Gates obejmuje sieć pomieszczeń oraz korytarzy, wśród których umieściliśmy fascynujące przedmioty opowiadające o sekretach historii, skrywające znane i mniej znane legendy oraz sięgające do praw nauki.

jelenia gora atrakcje dla dzieci

PODRÓŻ W CZASIE I PRZESTRZENI

Dzięki nam masz szansę odbyć jedyną w swoim rodzaju podróż w czasie po krętych podziemnych drogach, które pamiętają czasy burzliwej II wojny światowej. Rozkradziony i wyeksploatowany do granic możliwości schron przeciwatomowy pod Wzgórzem Kościuszki to wyjątkowa przestrzeń opowiadająca o żywej historii zaklętej wśród wydrążonych tuneli.

Time Gates Jelenia Góra jest wyjątkową okazją do zrozumienia, czym jest czasoprzestrzeń, a także wysłuchania opowiadanych przez najprawdziwszego ducha Ducha Gór wyjątkowych historii Karkonoszy i Jeleniej Góry. Tylko u nas masz okazję obejrzeć największą w Polsce cewkę Tesli, dzięki której każdy ulegnie wrażeniu bliskiego spotkania z szybszym od światła piorunem.

Spółka Arado gwarantuje każdemu zetknięcie się z podróżami w czasie i przestrzeni, jakie kryją za sobą tajemnicze podziemia Wzgórza Kościuszki w Jeleniej Górze.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Copyright © 2019 MovieGate | QUALITY FACTOR